Support Engineer 1168X600px

Mehānikas inženieris/-e

Vai Tevi aizrauj mehānisko konstrukciju izstrāde un izaicinājumi, kas saistīti ar inovatīvu risinājumu radīšanu? Pievienojies mūsu komandai, kur Tev būs iespēja izpausties tehniski un radoši, strādājot pie aizraujošiem projektiem!

Darba pienākumi:

  • Mehānisko konstrukciju izstrāde programmā Autodesk Inventor: 3D modeļu izstrāde, rasējumu izveidošana, specifikācijas sagatavošana, veikt slodžu kalkulācijas pēc nepieciešamības, veikt tehniskos aprēķinus un komponenšu izvēli atbilstoši tehniskām prasībām;
  • Esošo mehānisko konstrukcijas rasējumu rediģēšana;
  • Precizēt specifikācijā esošās nepilnības sadarbojoties ar pārdošanas nodaļu un klientiem;
  • Izvērtēt izvēlēto komponenšu risinājuma efektivitāti. Rekomendēt izmaiņas, ja nepieciešams;
  • Piedalīties risinājuma testēšanā sadarbojoties ar ražošanu un veikt uzlabojumus pēc nepieciešamības;
  • Cieši sastrādāties ar automatizācijas un projekta vadības nodaļām saistītos jautājumos;
  • Sastrādāties ar nodaļām uzņēmuma iekšienē, meitasuzņēmumiem citās valstīs.

Prasības kandidātiem:

  • Iegūta augstākā izglītība inženierzinātnēs vai pēdējā kursa students;
  • Pieredze darbā ar 3D CAD programmām (SolidWorks vai Inventor);
  • Labas verbālas un rakstiskas angļu valodas zināšanas;
  • Prasme sastrādāties ar kolēģiem;
  • Spēja neatkarīgi rast tehniskos risinājumus.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu no 1 800 EUR/bruto mēnesī;
  • Apmaksātas pusdienas no pirmās darba dienas;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc 4 mēnešiem);
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas;
  • Sporta zāles un peldbaseina abonementu (pēc pārbaudes laika);
  • Ērtu un modernu darba vidi uzņēmumā Liepājā;
  • Izaugsmes iespējas starptautiskā uzņēmumā.
Caljan Photo 1 (Logo)

Itija Skunstiņa

Personāla speciālists

+371 26375612

vakances@caljan.com

objectFitVideos();